Jsme tým mladých, dynamických a kreativních lidí, kteří Vám dokážou zpestřit každou Vaší akci a vše přizpůsobit Vašim představám. Sídlo společnosti máme v Plzni, ale působíme po celé České Republice.

Jednom z našich specializací jsou balónková dekorace. Kromě standardních bran, girland a sloupů, vytváříme číslice, písmena, nápisy, loga, předměty, zvířata, v životních i nadživotních velikostí. V nabídce máme také speciální dekorace. Samozřejmostí je pro nás také modelování z balónků a potisk balónků. Jsme jediná firma vytvářející balónkové dekorace v Plzni a celém Plzeňském kraji, viz. Balónkové dekorace. (proklik na službu balónková dekorace)

Po uplynutí několika měsíců jsme se zaměřily také na prodej balónků, které jsme v zápětí rozšířili o héliové balónky(proklik) a party zboží (proklik na shop). Nabízíme široký barevný výběr latexových balónků v několika velikostech od známých a kvalitních značek. K balónkům poskytujeme potřebné příslušenství včetně hélia a půjčování kompresoru.(proklik na službu půjčování kompresoru). Héliové balónky nafukujeme v Plzni již od 1 kusu a je pro nás samozřejmostí také donášková služba. na Vaši adresu či oslavu. Náš e-shop se postupně rozrostl také o velmi široký párty zboží – fóliové balónky, talíře, kelímky, ubrusy, ubrousky, brčka, konfety,dortové fontány, svíčky a mnoho dalšího v různých barvách či pohádkových a seriálových motivech. Možný je osobní výběr na našem výdejním místě ( proklik na kontakt v eshopu) v Plzni.

Postupně jsme rozšiřovali další a však neméně využívané služby. Naši klienti si oblíbili malování na obličej (proklik), airbrush tattoo(proklik) a půjčování RC modelů nejen pro firemní a dětských akce, ale také oživení rodinných oslav.

Samozřejmostí je pro nás zajištění osvětlení, ozvučení. fotografa, fotokoutku, pořízení videozáznamu, zajištění cateringu, koordinace, vystoupení a program pro Vaší akci, ale také vytváření kulis či ušití šatů či kostýmů. Více o jednotlivých službách se dozvíte v jednotlivých službách.

Vyberte si co potřebujete a společně vše doladíme k perfektní podobě dle Vašich představ.

Za celý tým Partydekor Vás srdečně zdraví a na případnou spolupráci se těší

Bc. Lucie Tolarová