Balónkové dekorace

Již několik let se specializujeme na balónkové dekorace. Absolvovali jsme kurz s italskými mistry a ve své práci se stále zdokonalujeme také proto, že naše práce je zároveň naším koníčkem. Stále se učíme a posouváme tak své pracovní hranice. Každá netypická zakázka je pro nás výzvou a vše se snažíme dovést k naprosté dokonalosti. Pracujeme tak, aby pro nás nic nebylo nemožné.

Jsme jediná firma specializující se na balónkové dekorace v Plzni a celém Plzeňském kraji, ale zároveň působíme po celé České republice. Vytváříme standardní i nestandardní balónkové dekorace. Nejen vchodové dveře ozdobíme balónkovou bránou, zdi a další části interiéru oživíme balónkovou girlandou. Dále nabízíme balónkové sloupy, nápisy, číslice. Nestandardní, ale o to zajímavější a originální jsou balónkové dekorace zvířat, postav, květin, stromů, předmětů apod.

K našim speciálním nabídkám patří balónkové bomby, balónkové sítě, led balónky, osvětlené balónkové dekorace, šaty z balónků apod. Běžnou součástí naší práce je také netradičně zabalený dárek v balónku nebo kytice z vyfouklých balónků. Více o jednotlivých dekoracích naleznete níže.

Nenašli jste přesně to, co potřebujete? Kontaktujte nás a vše společně dohodneme a doladíme k vaší spokojenosti.

Balónkové brány

Balónkové girlandy

Balónkové sloupy

Balónkové nápisy a číslice

Balónková zvířata

Balónkové stromy a květiny

Lidé a pohádkové postavy z balónků

Předměty z balónků

Balónková loga

Balónkové šaty

Balónková bomba

Balónkové sítě

Osvětlené dekorace a led balónky

Balení dárků do balónku

Květiny z vyfouklých balónků

 

Balónkové brány

Balónkové brány vytváříme kulaté či hranaté. Brány mohou být samostatně stojící nebo kopírovat vchod apod. Samostatně stojící balónková brána je nejčastěji využívána při stužkování na maturitním plese či při různém fotografování. Vzory mohou být spirálové, ale také s květinami a mnoho dalších stylů. Kromě výše zmíněných tvarů, vytváříme zcela originální brány jako např. dvě labutě, srdce (svatební brány), hvězdu, kočičí hlavu apod. Při naší práci klademe důraz i na detaily, proto balónky nafukujeme tak, aby stejně velké balónky byly opravdu stejně nafouknuté.

 

 

Balónkové girlandy

Balónkové girlandy mohou být zcela jednoduché, spojovací či složitější (spirálovité apod.). Stejně jako u balónkových bran máte na výběr z pastelových či metalických barev v mnoha barevných odstínech, U složitějších girland je možné vybírat z několika vzorů a stylů. Nejčastěji využívaná je spirálovitá girlanda, ale možný je také např. květinový vzor a mnoho dalších. Balónkové girlandy ozdobí zdi, strop, balkony a společně s dalším typem balónkových dekorací změní prostor k nepoznání.

 

 

 

Balónkové sloupy

Balónkové sloupy mohou zdobit naprosto každý prostor. Sloupy připevňujeme napevno k interiéru nebo mohou být samostatně stojící. Na výběr nabízíme z několika stylů a vzorů. Kromě toho, že máte možnost si zvolit libovolnou barevnou kombinaci a vzor, můžete také vybírat ze dvou typů sloupů. První možností jsou sloupy ze stejně velkých balónků a druhou možností jsou tzv. tvarované sloupy (z různě velkých balónků). Sloupy mohou být zakončeny obřím balónem, popřípadě foliovým balónkem různých tvarů. Některé typy sloupů jsou naplněny heliem.

 

 

Balónkové nápisy a číslice

Originální balónkové nápisy skvěle dozdobí vaši oslavu, ples či párty. Jednotlivá písmena či číslice mohou být zavěšena, ale také mohou samostatně stát. Nejčastěji vytváříme jednobarevné či spirálovité styly, ale možné jsou i další vzory. Standardní velikost jednoho písmene (číslice) je 1 – 1,5 m, ale velikost může být i větší dle vašich potřeb.

Balónková zvířata

Vytváříme téměř jakékoliv zvíře ze standardních ale také modelovacích balónků. Zvířátka z balónků pro nás nejsou problém v miniaturní podobě, ale také v životní či dokonce nadživotní velikosti. Pořádáte párty ve stylu safari nebo miluje vaše dítě medvídky? Organizujete setkání milovníků zvířat? Kontaktujte nás, vytvoříme vám originální dekoraci.

 

Balónkové stromy a květiny

Balónková palma, vánoční strom, jabloň, květiny různých druhů a velikostí… Doladíme atmosféru např. vaší havajské párty nebo vkusně dozdobíme prostor, kde pořádáte vaší akci.

 

Lidé a pohádkové postavy z balónků

Přivezeme na vaši oslavu Minnie Mouse, Mickey Mouse, Šmoulinku nebo prostě toho, koho si budete přát. Na váš ples dopravíme čerta, Mikuláše, kominíka, letušku apod…. Vytvoříme vám z balónků pohádkové postavičky či různé lidi a figuríny.

 

Předměty z balónků

Pro reklamní účely vám vytvoříme obří půllitr, láhev Coca Cola, automobil apod. Dominantou vašeho plesu může být třeba balónkové letadlo, socha Oscara nebo motorka. Vytvoříme vám vše, co si budete přát.

Balónkové logo

Pořádáte firemní akci nebo třeba oslavu vaší firmy? Dominantou celé události se může stát balónkové logo vaší firmy. Logo vytvoříme do posledního detailu.

 

Balónkové šaty

Nabízíme vám netradičně pojaté plesové šaty. Překvapte na plese a oblečte se do šatů z balónků. Naše šaty najdou zajisté uplatnění i na módním mole. Vážené nevěsty, šokujte své svatební hosty netradičním oděvem a nechte si udělat balónkové svatební šaty. A ženich vaše oblečení také jistě ocení… před svatební nocí mu bude stačit pouze špendlík v ruce .

 

Balónková bomba

Dotvoříme vaši slavnostní atmosféru (na oslavě, firemní akci, maturitním plese, svatbě apod.) tzv. balónkovou bombou. Jedná se o obří balón v libovolné barvě, který je naplněný malými balónky, konfetami, popř. umělým sněhem (možné i kombinace). Balón je v daný okamžik odpálen a obsah balónu se vysype na parket. Do malých balónků lze také vložit např. čísla do tomboly a nechat tak hosty, aby si ulovili svou výhru.

Balónkové sítě

Tato dekorace je vhodná na silvestrovské plesy a různé zábavy. Umístění je možné pouze ve větších prostorech s vyššími stropy. Síť je naplněna libovolným počtem balónků v různých barevných kombinacích. V předem dohodnutém okamžiku jsou balónky spuštěny k zemi. Do balónků lze umístit také výherní čísla tomboly, popřípadě nějaké drobné předměty.

 

Osvětlené dekorace a led balónky

Oživte si vaši zahradní večerní párty, běžný večer v klubu nebo firemní večírek. Navrhneme vám dekoraci se svítícími balónky nebo běžnou dekoraci osvětlíme barevným světlem. Vchod do restaurace, kde pořádáte oslavu, jistě ještě více zaujme, když bude olemován osvětlenými balónkovými sloupy.

 

Balení dárku do balónku

Vymýšlíte vždy nějaké neokoukané balení dárků? Nebaví vás již standardní balicí papír, dárková taška či vložené peníze do obyčejné obálky? Máme pro vás řešení. Nechte si od nás váš dárek zabalit velmi netradičně a to do balónku! Průhledný či neprůhledný balónek, dekorace okolo dárku uvnitř balónku nebo bez dekorace. Možností je několik. Překvapte oslavence a jeho hosty originálně zabaleným dárkem!

Balení dárku do balónku

Balení dárku do balónku

 

Květiny z vyfouklých balónků

Vytváříme originální květiny z vyfouklých latexových balónků. Věnujte nevšední květinu nebo ozdobte dárek.

 

Květina z vyfouklých balónků

Květina z vyfouklých balónků